| SurduL a întrebat:

Ce inseamna ejaculare PRECOCE?

Răspuns Câştigător
| EuCuTine a răspuns:

Atunci cand inate de sex sau in timp ce faci sex te exciti foarte tare si ejaculezi. Daca te exciti fara sa te atinga cine va sau te atinge dar nu pe. i. si ejaculezi atunci ai ejaculare precoce. Funda big grin

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| catalin188 a răspuns:

Cea mai frecventa problema a sexualitatii masculine, reprezinta eliminarea lichidului spermatic inainte sau la scurt timp dupa patrunderea penisului in vagin.

| GMan_3569 a răspuns:

Sunt sigur ca nu vrei sa auzi raspunsuri de profesori de biologie.Raspunsuri pompoase si altele.Mai pe romaneste, ejacularea precoce inseamna a scoate sperma din scrot inaintea termenului la care ar trebui sa iasa. Termenul acela se numeste "orgasm", sau o senzatie profunda de placere in timpul sau dupa actul sexual.

| Alexander_1900 a răspuns:

Adica sa ejaculezi foarte repede dupa inceperea actului sexual cu partenera.

| flautist1 a răspuns:

Adica cand nu vrei... asa din senin...

| nokef a răspuns:

Nu inteleg ceva. la ejacularea precoce e la fel ca la o ejaculare normala? adica se elimina aceeasi cantitate de sperma in ambele cazuri?

| du2 a răspuns:

Flautist.meritai fundita! ce explicatii de ginecologi!laughing
cand de fapt e ceva asa de simplu!