| coronati a întrebat:

Hi TPU! As dori niste cuvinte de alint pentru persoana iubita, in special pentru fete. Cel mai frumos si mai amuzant raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| IF88MDL a răspuns:

Daca e grasuta poti sa-i spui : Balerina mea mica laughing sau piersicuta mea laughing

5 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Dulciko, maimutzo, printeso, grasuto, ingeraso.

| IF88MDL a răspuns:

Haaaaa te-am prins, e grasa laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa,pui,iubita,zeita,dragostea mea,gurita,fluturas,buburuza,soricel,motanel,viata mea,scumpa mea,mituta(alint de la micuta),maimutica,dulcica,frumusica,grasunica.Dar cel mai important sa te simti tu bine cand spui asta, sa ii placa si ei sa fie pe gustul ei, sa se potriveasca cu caracterul amandurora.

| fratiikaramazov a răspuns:

Bobocel, Prajiturica, Ursulet, Ingeras, Inimioara, Bursucel, Cookie

| Analytical a răspuns (pentru fratiikaramazov):

laughing fi original, nimeni nu vrea ceva tras la xerox spus de altcineva. tongue alint-o frumos asa cum numai tu stii, si fa diferenta dintre tine si altii. happy si te va aprecia. muah:*