| Rebeca_8189 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Este o persoana la care tin,caruia ii dau tot ce am mai bun si bineinteles astept acelasi lucru, daca insa nu il primesc mai reduc din ceea ce daruiesc. Oricum indiferent ce a intervenit tot cred ca exista ceva special intre noi, dar asta o sa o dovedeasca timpul.

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Inseamna.

| Aylee a răspuns:

Nimic special, depinde cum se comporta, dupa o sa imi schimb si eu parerea.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Aia careia ii pot umfla ochii si ea sa gaseasca tot felul de scuze cum ca e atat de neindemantatica si s-a lovit de una singura in bucatarie.

| Lucian_4323 a răspuns:

Ce inseamna ...pai daca vrei sa vezi, sa afle sau sa auzi ...mai vb big grin

| Alexandru_5445 a răspuns:

Pentru mine e un fenomen pe care nu l-am simtit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om. Poate dai un vot.

| relatioship a răspuns:

Persoana compatibila, cu care se impart placerile, bucuriile dar si necazurile.