| vadan a întrebat:

Ce inseamna persoana iubita pentru voi?

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu am asa ceva, si nici n-am avut! Forever alone!

| IrinaAndreea a răspuns:

Inseamna persoana care ma face sa ma simt "acasa" in orice loc, persoana care ma consoleaza cand altii ma pun la pamant, persoana care imi ridica moralul cand am uitat cum e sa zambesc...si multe altele. happy

| Dariusuu a răspuns:

[ Totul ].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde,pentru unii inseamna unul dintre parinti iar pentru altii este persoana care te face sa te simti protejat, respectat si alte cele stari sufletesti care sunt numai de bine

| Meaningful a răspuns:

Persoana iubita inseamna pentru mine cel mai complet mod in care pot fi lasat sa iubesc.