| Calli a întrebat:

Ce inseamna pentru voi sa ai un prieten? (ma refer la iubit).

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Draga mea. un iubit acum este putin spus.Nu mai este acel baiat, de care putine fete avem parte.Eu cand ma gandesc la iubitul meu, ma gandesc:
este persoana cu care as vrea sa-mi petrec majoritatea timpului,persoana cu,care pot vorbii deschis,care imi alina inima cand sufera., care imi arata ca ma iubeste, care incearca sa ma inteleaga indiferent de situatie, si ma sustine indiferent de ce va fi. Cea mai importanta parte imi arata cat de mult tine la mine, si cat insemn pentru el.este totul pentru mine:X si il iubesc:X Asta inseamna `iubitul` meu pentru mine.si multe altele pe care nu le pot transpune in scris.este persoana care imi da viata!

| Ecea a răspuns (pentru lolly):

Deja puti.
Inima sufera?
bati campii copila.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Partener de sexlove struck

| justfreelove a răspuns:

Sa ai un prieten inseamna sa fi gay! sa ai o prietena inseamna relatii sexuale regulate, retrageri de numerar foarte dese din portofel si nu in ultimu rand control regulat la mesaje (din telefon)straight face

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ceea ce n-o sa ai tu niciodata.