| IGPI a întrebat:

Ce inseamna "Sarutul danez"?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cred ca te referi la prajituri
https://www.youtube.com/watch?v=Gle_EDay9iE

Ca sarut danez nu cred ca exista...

| Yurisa a răspuns:

Awww =))) nu stiam ca are un nume

| MagicOneT a răspuns:

"Kiss someone after you have ejaculated into their mouth"

Google stie tot.

| StanescuAuritaGavrila a răspuns:

Ai citit 'Drum sângeros către moarte' de Sven Hassel? Are o explicatie despre sarutul danez, atunci cand primesti in figura o lovitura cu muchia de la casca de soldat,,,, asta e fragmentul din textul romanului ''Îl trag spre mine şi îi reped în figură muchia căştii mele. Un sărut danez, cum i se spune. Nu l am învăţat în Danemarca, ci la şcoala de luptă de la Senne.'' Poate insemna si altceva in alte circumstante!

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru StanescuAuritaGavrila):

Cartile copilariei mele sad. Am primit si eu un sarut danez ca ala din carte doar ca a fost unul foarte foarte usor si in gluma... Nu-mi mai trebuie rolling on the floor

| StanescuAuritaGavrila a răspuns:

Un fel de ''Perversa ca pe Tg. Ocna''

| MahBallz a răspuns:

Well, enough internet for today!