| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna > sarutul pasional . Mersi!

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Sarutul in care tu transmiti caldura ta sufleteasca partenerului si nu ii bagi limba pana in gat ca sa ii provoci placere.
Sarutul in care placerea vine din iubirea pe care o ai pentru partener si din bucuria ca mai existi o zi sub soare si el e langa tine...
Toate lucrurile astea se explica cu cuvinte si fraze complexe dar totul se petrece in cateva secunde, si ai sa realizezi ca se intampla cand se intampla happy
Numai binewinking