| UnOm12 a întrebat:

Ce le place fetelor?

Răspuns Câştigător
| Laviy a răspuns:

Iubire, protectie, atentie, libertate, incredere, fidelitate, intelegere, siguranta, sa fie singura din viata unui baiat. dar majoritatea nu pot intelege asta si e muult mai simplu sa spuna "Femeile nu pot fi intelese"winking

| amonynus a răspuns (pentru Laviy):

Aiurea. nu apreciez asa ceva. apreciez oamenii destepti si amuzanti si ma rog...sa arate si bine. chestiile astea sentimentale ma plictisesc

| adrian2k a răspuns (pentru Laviy):

De obicei ce enumeri tu. barbatii fac app tot ce zici tu, dar mereu ne alegem majoritatea cu FriendZone

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Singuratate, bani, relatii, inselaciune variaza de la femeie la alta.

| oanard174 a răspuns:

Banutiii

| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Pai multe..acum depinde la ce te referi.smug. daca te referi la cadouriithinking cred ca o poezie, niste flori, ceva micut dar cu valoare si sa ii demonstrezi ca o iubesti.happy

| csdeaglecs a răspuns:

Oral laughing

| Felys a răspuns:

Sa fie in centrul atentiei

Răspuns utilizator avertizat
| XatomisX a răspuns:

Bananele happy

| costellodonatz a răspuns:

Majoritatea prefera un ***... sau mai multi.

| Arikumo a răspuns:

20 cm

| mortviu a răspuns:

Dragoste,afectiune,incredere,libertate,protectie etc.

| UnOm12 explică:

Mz all pentru raspunsuri

| Baboi_Magda_1996 a răspuns:

La ce te referi?