| tarantulaverde a întrebat:

Ce ma fac exista oare dragoste la distanta?

Răspuns Câştigător
| anniebox16 a răspuns:

Parerea mea e ca nu exista dragoste la distanta si ca ochii care nu se vad se uita :*. Bafta!:*

6 răspunsuri:
| XXXloveXXXx a răspuns:

Buna! Da exista dragoste la distanta dar ea trebuie sa se bazeze pe iubire sinceritate fidelitate comunicare intre voi doi si daca aveti toate aceste elementa in relatia voastra nu are de ce sa nu mearga bine. Uite de exemplu eu cu prietenul meu impreuna de 2 luni de zile si dintre care 1 luna si 2 saptamani din relatia nostra o avem la distanta.Si ne intelegem foarte bine si in plus distanta nu o sa va faca decat sa-va doriti foarte mult unul pe celelalt si atunci cand o sa-va intalniti o sa fiti fericiti. Sper ca te-am ajutat.Bafta si sa-va iubiti mult.

| MuñequitaLoka a răspuns (pentru XXXloveXXXx):

Sunt total de acord cu XXXloveXXXx... dragostea exista! :X

| XXXloveXXXx a răspuns (pentru MuñequitaLoka):

Merci si o spun din experienta pentru ca si eu traiesc o dragoste frumoasa la distanta.Dar timpul trece repede si voi fi langa pers iubita.

| JustmeV a răspuns:

Exista, normal, numai daca cei doi se iubesc cu adevarat.
Daca cei doi nu sunt prea uniti, unul din ei o/il inseala.
In cele mai multe cazuri nu exista straight face.

| Bogdan1212 a răspuns:

Asculta la mine! eu am trecut prin asta ne iubeam ne dadeam web sa ne vedem ne iubea la extremitate pana cand ea a inceput sa ma i-a de prost si eu find tot mai indragostit din cauza ei mi-am scris in palma cu lama BTY si ea find... nu ma iertat dar daca crezi ca intr-o zi o vei intalni si ca veti fi mereu impreuna exista dragoste

| Ninive96 a răspuns:

Sincer,asta incerc sa aflu si euthinking pentru moment mi s-a demonstrat si ca exista, si ca nu.eu acum o experimentez, si pentru moment exista.cunosc cazuri in care nu a rezistat prea mult.probabil depinde de persoane.si oricum de ce iti este dat nu scapi. daca e sa dureze pana la un punct, nu o sa poti intinde elasticul prea mult. daca e sa se termine, se termina si daca cele 2 persoane sunt una langa cealalta, si daca sunt la mii de km distanta.deci...e relativ.totul e relativ.happy