| alexinho_3944 a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba penisul pentru a face sex.pentru a satisface partenera?
catsi cm trebuie sa aiba penisul la 14 / 15 / 16 ani?
Multumesc!

14 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Marimea NU CONTEZA IN SATISFACEREA femeii. Poti aduce o femeie la orgasm si cu un penis de 10 cm, numa' ca trebuie' sa stii ce faci.

| foxi a răspuns:

Nu conteaza marimea! conteaza sa stii sa-l folosesti!

| zayidee a răspuns:

Pentru a-ti satisface partenera mai ai nevoie si de altceva in afara de un penis mare. trebuie sa stii si ceva teorie, sa stii care sunt riscurile, apoi depinde de ambient, comportamentul tau.

| Adyr0 a răspuns:

Depinde ce fel de partenera e. Daca e mai Bianca lu Bote asa, ai nevoie de cel putin 20 laughing, daca e o fata normala sunt buni si 10.

| aangelia a răspuns:

9-10 cm

| Sabry a răspuns:

Esti cam mic pentru asa ceva...
Dar eu stiu ca ajung 10 cm daca ea are intre 13 si 15 ani. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ca sa satisfaci o femeie nu i-ti trebuie marime, i-ti trebuie cap, ca de la cap se impute pestele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lui Adyr0... daca e Bianca lu Bote iti trebuie vreo 20... dar stiu cum sa faci ca sa poti s`o satisfaci si cu 15-16 ai tai.
Foloseste vreo 5-10 prezervative(unul peste altul) si vei ajunge la 19-20 cm...winking
Deci noroc la bulit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu am penisul de 20 cm si am 15 ani e in regula?

| deea_6635 a răspuns:

Cam 14 cm...la 15 ani

| deea_6635 a răspuns:

14 cm...la 15 ani

| Razvan9706 a răspuns:

Eu cred ca trebuie cat mai marelaughing

| alexinho_3944 explică:

Aa e bine.
Eu o am de 15. 5-16!