| evotechro a întrebat:

Ce marime trebuie sa aiba un penis pentru a satisface orice femie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea conteaza marimea, ci mai mult grosimea.
Intr-o femeie excitata, nu intra mai mult de 16-17 cm.
Majoritatea spun ca unul mai mic si mai gros, da placere mai multa sau chiar femeia ooate ajunge mai repede la orgasm, pentru ca punctul G, s-ar afla la distanta de cca 10 cm happy

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza ce stii sa faci cu ea, nu cat de lunga e

| Medema a răspuns:

Sa fie mai mare decat a partenerlui de dinainte, pentru ca e posibil sa se obisnuiasca cu 13 cm, dar cand are 14 cm se satisface mai repede laughingwinking

| sirD a răspuns:

Poti sa te linistesti.
marimea conteaza dar nu asa mult cum credem noi baietii.
sunt chestii mult mai importante

| Adiii23 a răspuns:

Daca stii ce sa faci cu el, 12-13 cm iti ajunge

| Trofin_Niku_2000 a răspuns:

25 cm in lungime, si 6 cm in latime,, pofta buna