| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se predau in clasa a IX-a, profil mate-info bilingv engleza?

Răspuns Câştigător
| Közmyn17 a răspuns:

Matematica, Romana, 2 limbe straine(engleza si franceza/germana), fizica, chimie, biologie, informatica, TIC(tehnologia informatziei si telecomunicatziilor), geografie, istorie, muzica, desen, religie, logica, sport, Geografia Marii Britanii, Istoria Marii Britanii( ultimele doua materii in engleza).

10 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Educatie vizuala, sport, tehnologia informatiei si a comunticatiilor, informatica, Romana, 2 limbi straine, matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, educatie pentru societate, religie... etcwinking
xoxo, mary peace sign

| danutza a răspuns:

Cam aceleasi din generala numai k va axatzi mai mult pe profil happy

| NuConteazăCine a răspuns:

Romana, 2 limbi straine, matematica, fizica, chimie, biologie, istorie, geografie, educatie pentru societate, religie, educatie muzicala, educatie vizuala, educatie fizica, tehnologia informatiei si a comunticatiilor, informatica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Istoria Marii Britanii si a S. U. A. se preda in clasa a X-a. Iar de educatie vizuala si educatie pentru societate nu am mai auzit, eu una nu am avut aceste ore in orar. Oricum sunt 36 de ore pe saptamana in total si o sa inveti dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care stiti ce se invata anul vitor in clasa X cea la gastronomie blushing?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matematica(4 ore pe saptamana), Romana(4 ore pe saptamana), Engleza(5 ore pe saptamana), Franceza(2 ore pe saptamana), Informatica(1 ora), Tic(2 ore), Sport(1 ora), Muzica/Desen(1 ora), Logica(1 ora), Engleza Obtional(1 ora), Biologie(2 ore), Chimie(2 ore), Fizica(3 ore), Geografie(1 ora), Dirigentzie(1 ora), Istorie(1 ora), Religie(1 ora)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce urata esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plus. pe langa cele spuse de ceilalti. intra 9 o sa mai faci si geografia angliei si a statelor unite tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti cls a ``9``
eu la fel si sunt la filo este usor nu iti face griji happy. si app d materi. sunt acelasi la acest profuil doar ca ti`se adauga logik tic si in rest totul kunoscut din generala happy

| Cata503 a răspuns:

Toate materiile din gimnaziu+informatica+tic(iar in clasa a 11-a se mai preda o limba straina)