| Serghei873817 a întrebat:

Ce părere au fetele despre un penis nedecalotat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai formulat si ai adresat cat se poate de GRESIT intrebarea ta. Penisul care nu poate fi decalotat in momentul in care intra in erectie, este afectat de boala denumita fimoza. Daca boala nu este tratata corect si la timp, incat afectiunea de fimoza sa fie eliminata, sa dispara, in acel caz din nefericire pentru posesorul unui astfel de penis actul sexual va fi dureros iar uneori devine posibil ca actul sexual sa nici nu poata fi intretinut. Si s-ar putea ca si in privinta aspectul multe dintre fete/femei sa nu fie deloc multumite si cu atat mai putin... incantate. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O parere proasta! Fiindca doar un penis cu fimoza este nedecalotabil, iar in acest caz, un act sexual vaginal este imposibil de realizat, caz in care, pe fata nu ar avea de ce sa o intereseze penisul tau nedecalotat.

| aumih16 a răspuns:

Nu este usor! fiindca se decaloteaza greu! asta tine si de experienta sexuala care ai avut-o! daca ai avut-o! conteaza si asta! oricum eu am auzit ca in timp se decaloteaza! nu imediat asa! fiindca nu are cum! e imposibil! incearca si o sa vezi ce dureri o sa ai!

| SalutCeFaceti a răspuns:

Poate fi incomod dar se decaloteaza cu mana si se obisnuiec.