| L0ve a întrebat:

Cum se cheama fetele cu penis in loc de pizd*

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se numesc travestiti,s-au nascut barbati,le plac barbatii,fac tratament cu hormoni feminini,se epileaza,isi implanteaza sani falsi si se machiaza.
Transsexualii sunt cei care se si opereaza si isi schimba sexul, de unde si numele.
Deci, travestiti se numesc.
http://dexonline.ro/definitie/travestit
http://dexonline.ro/definitie/hermafrodit

| liviu42 a răspuns:

Hermafrodite

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Esti chiar pandarolling on the floor!

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Se numesc hermafrodite, acelasi nume si in cazul baietilor.

Sper ca te-am ajutat happy

| Polomitreaci a răspuns:

Exista asa ceva?

| frisca a răspuns:

Hermafroditehappyfunda?

| DyannaDya a răspuns:

Iti zic sincer cu nu sunt sigura cum se numesc dar hermafrodite in nici un caz.Hermafrodit inseamna ca le ai pe ambele.

| aumih16 a răspuns:

Pai hai sa o luam altfel! in industria videochat porno sunt vreo doua categorii! prima e cea cu fetele trans care sunt nascute de sex masculin! deci cu penis! doar ca se simt fete si fac tratament cu hormoni feminini pentru a avea corpul cat mai asemanator posibil unei fete nascuta de sex feminin! a doua categorie sunt fetele nascute de sex feminin care isi pun un penis proteza! exista o multime care de la distanta pe camera arata ca unul natural! pentru a castiga bani pentru ca au auzit ele ca pe nisa asta se castiga mai bine zona fetelor standard fiind suprasaturata in industria asta! fiindca fac aceasta concurenta neloiala! deci da exista si asemenea specimene! pai se gandesc si ele! de ce sa fim numai noi satisfacute! hai si noi sa avem cum au baietii penis cu boase! si atunci ei ne vor suge linge pe noi! nu noi pe ei! mda chestii de astea! depinde ele de regula satisfac atat partea feminina adica alte fete care nu au penis! sau daca au de asemenea le satisfac si pe alea! la baieti e mai simplu! nu e ca la fete! sa aiba de unde alege!

| nikolleta4ever a răspuns:

Offf...o sa va dau eu cateva definitii:
Hermafrodite=care posedă organele reproducătoare ale ambelor sexe.
Travestit= homosexual îmbrăcat ca o femeie.

| unisex_4599 a răspuns:

Travestite (barbatul face operatii estetice pentru a deveni femeie si invers) funda?happy