| Zremus1437 a întrebat:

Ce parere averi despre foot fetish?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dubios pentru mine dar fiecare face ce vrea in intimitatea lui laughing)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce părere averi? Ce averi? ai averi? Dă mi si mielaughing averi

| Freya1 a răspuns:

Nici una...
Este un fetis ca si totate celelalte pe care daca ai noroc ti-l poti si implini mai ales pentru ca eu nu il consider atat de scarbos.In fond nu te joci cu fecale, ci cu niste picioare ce fac parte din corpul omenesc, din copul persoanei iubite cu care oricum intri in contact.

| CdeMetal a răspuns:

Nu prea imi place, si mie imi plac cracii, dar nici chiar asa.

| Anon31241212 a răspuns:

Sexy