| napyyywhynot a întrebat:

Ce parere aveti despre foot fetish?
Vi se pare scarbos sa va linga cineva talpile fetelor?

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu mi se pare scârbos, doar nepotrivit.

| UnDiavol a răspuns:

Doamne ferește laughing)) jale rău

| Ava1231 a răspuns:

Nu pot sa înțeleg de ce multi considera ca fiind ceva in neregula cu asta.
Adica hei, sunt niste picioare.
Mie personal, mi se pare mai dubios sa lingi zona intima decat picioarele.(dar na, parerea mea)
Mi se pare ceva ft ok atata timp cat nu devine prea deplasat.
Dezgustator? De ce sa fie dezgustator?
Cum au grija de igiena zonei intime, asa au grija si de cea a picioarelor. Si pe deasupra, vorba aia, persoana care iti place o pupi oriunde

| ValentinPandur123 a răspuns:

Mie imi place sa sug degete

| Posi a răspuns:

Un act dezgustator, nici cu tamaie nu speli asa ceva. MARE PACAT!

| GionCoc a răspuns:

De abia astept sa imi suga iunitul meu picioru