| Ramon_Dan_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre foot feet/fetish si uro? eu am fanteziile astea, si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Mariandon93 a răspuns:

Foot feet/ fetish, este adorarea picioarelor, cu un dress sau fara peste, ''asta depinde de fiecare'' ii place sa linga talpa, sa suga degetele de la picioare, sa-si frece p... de picioare, sa f.a intre talpi. Uro=pipi, sa faci pipi pe partener/a.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Uro? de la urologie? urocultura?

| sofisis a răspuns:

Atata timp cat partenera ta e de acord cu ele, sunt perfect normale si acceptabile.

| Oana92 a răspuns:

Gaseste persoane care iti impartasesc fanteziile si simte-te bine happy

| KovacsB a răspuns:

Si dupa aceea iesi afara cu masca pe nas sa nu iei covid de la vecini.

| Dugalle a răspuns:

Ce e ala " uro "?

| Rapperităă a răspuns:

Nu am auzit de asta. Cum sunt fanteziile astea?

| Mariandon93 a răspuns (pentru Rapperităă):

Foot feet/ fetish, este adorarea picioarelor, cu un dress sau fara peste, ''asta depinde de fiecare'' ii place sa linga talpa, sa suga degetele de la picioare, sa-si frece p... de picioare, sa f.a intre talpi. Uro=pipi, sa faci pipi pe partener/a.

| Mariandon93 a răspuns:

Eu unul zic ca este ok, la multe fete le place asta.

| Ramon_Dan_1990 explică:

Uro=urina, sa faca o femeie pe mine.