| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti ca iubitul nu prea vrea sex cu mine? Eu trebuie mereu sa initiez, iar de multe ori ma trezesc cu "nu prea am chef, vrei prea des", avand in vedere ca faceam (la cererea mea) cam o data la cateva zile sau erau perioade cand era zilnic, nu mi se pare ceva obsesiv, insa chiar nu inteleg.
Mentionez ca locuim impreuna si acum cateva luni l-am surprins pe site-uri deochiate, poze cu femei dezbracate, siliconate etc.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate are inlocuitoare sau esti un trecut pentru el.

| cristi202 a răspuns:

La inceput cum a fost? Daca a fost totul normal, e o problema. Ori a intervenit ceva in abordarea ta, ceva ce nu i-a placut, si s-a inchis in el, ori aveti probleme intre voi care sa il determine sa se inchida. Eu zic ca doar comunicarea rezolva problema. Trebuie sa discuti serios cu el despre asta. Inclusiv despre ce face el, e mai obsesiv decat dorinta ta. Confrunta-l cu asta, nu e deloc normal sa te uiti pe site-uri desuchiate cand ai o iubita care ea initiaza totul. E o problema serioasa pe care trebuie sa o descoperi, si o vei face doar discutind cu el.

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu are de la tine ce si-ar dori, altfel nu ar apela la acele site-uri. Nu stii sa il atragi.

| Adry05 a răspuns:

S-a plictisit, fă-i și tu ceva diferit să-l atragi. când stai în casă apare plictiseala mai ales dacă nu diversificați

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate el deja are pe alta

| mdc98 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu are, locuim impreuna, nu merge nicaieri

| mgtow a răspuns (pentru mdc98):

Nai de unde sa stii daca are sau nu amanta. Asa cum femeile sant serioase pana la proba contrarie se aplica si la ei varianta asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mdc98):

Atunci la tine e problema, trebuie sa te aranjezi sa te faci frumoasă sa il inciți, ce varsta ai?

| mdc98 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca pe iubit il atragi doar cand esti aranjata e grav. Trebuie sa il atragi mereu, de aceea are sentimente pentru tine. si se aplica si invers. Adica daca ati fi imbracati in pijamale cu parul nearanjat nu mai avem atractie fata de voi? Asta se aplica acolo unde nu este iubire.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mdc98):

Păi atunci sa nu te mire faptul ca el se uita pe site uri cu fete vrea altceva, dar tu cum crezi ca il atragi in pijamale si trezită din somn? laughing succes

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericită dacă ai face sex numai după ce te căsătorești.

| SilentRain a răspuns:

Cu cât insiști mai mult cu atât o sa fug de tine, fa și tu pe indiferenta un timp

Și ar trebui totuși sa vorbești cu el deschis pe subiectul asta, poate nu îl atragi, poate chiar insinsti prea mult, poat vrea altceva

| LPCTSTR a răspuns:

Da-i fatala si obliga-l sa faca sex, ofera-i placerea pe care nu o vrea.

| lorix a răspuns:

Inca mai esti cu el? Mai aveai o intrebare de prin luna Feb... Nu intelegi ca intre voi pur si simplu nu merge? Gegeaba incerci sa-l schimbi sau astepti s-o faca el. Daca ar fi fost mai atras de tine nu s-ar fi ajuns la asa ceva.
Imi dau seama ca n-o fi usor sa te desparti insa intreaba-te de ce n-o face el, nu cumva din comoditate?
Daca esti sigura ca rasp. nu este pentru. ca te iubeste atunci vei vedea ca nu merita.

| lorix a răspuns:

P.S nu asculta de cristidinbucuresti, e doar un troll plictisit obsedat de picioarele femeilor care, ca multi altii de pe-aici, n-a avut parte de relatii. N-ai ce sfaturi sa iei de la d-astia.

Da, te aranjezi, esti feminina dar nu s-ajungi in punctul sa-ti fie frica sa te trezesti nefardata langa el ca nu te mai vrea.