| andradaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti ca o eleva (18 ani ) sa ii spuna profului ei (35 ani) "tati" si sa ii vorbeasca la pertu? I-a spus : tatiii, te iubesc...iar daca imi pui un 10 o sa te iubesc si mai tare. Iar el nu i-a spus sa inceteze, din contra, zambea. Dupa care i-a zis ' tatiii, esti un dulce...si el la fel zambea. Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E amanta lui

| Emilian65 a răspuns:

Asta arata ca ea este indragostita lulea de el, iar el nu arata in fata voastra, a elevilor, ca este indragostit de ea.

| andradaaaaaaa explică (pentru Emilian65):

Adica si el este indragostit de ea dar nu arata acest lucru in fata noastra?

| Mussette a răspuns:

Mare grija cu profii si cu astfel de alinturi si favoruri.winking