| IngerG a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care se duc la c***e?

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au pe ce sa isi cheltuie banii, prosti sant si risca sa prinda vreo boala de aia care nu are leac.

| mona a răspuns:

E problema lor... daca nu se pot abtine

| VadTot a răspuns:

Atata timp cat nu si lasa sufletul pe acolo, o parere destul de buna!

| Doηηa a răspuns:

Nu prea mă interesează ce fac alții.
Atâta timp cât viitorul meu iubit nu se duce nu mă doare nici măcar undeva.

| Liviu a răspuns:

Tu ce parere ai de fetele usoare care sar pe baieti?
Gen pustoaice 14 15 ani care duc lipsa,nu stiu cum sa ceara,si faci puscarie degeaba? adica ele ridica coada, ca barbat nu prea poti refuza, si faci puscarie pentru o copila care duce lipsa si nu a fost articulata de parinti la vremea ei.
Despre asta ce parere ai?
Copilele din ziua de azi care nu au o educatie sexuala bine facuta de mama, sau care nu sunt bine educate de tati sa fie duri cu ele, sunt fetele usoare de maine.
Sper sa nu se simta jignite careva.
asta e parerea mea si mi-o impun.

| PisSsy a răspuns:

Simplu is curvari. Deci clar dislike!

| Nordic a răspuns:

Am aceeiași părere ca și fetele care și-o dau în draci cu mai mulți. Nu înteleg de ce doar fetele trebuie să aibă imagine urâtă dacă-s curve. Și curvarii sunt tpt niște persoane slabe...

| WhiteLover a răspuns (pentru Nordic):

Ai dreptate,doar ca in ziua de azi, fetele care o fac cu mai multi is considerate curve, baietii care umbla cu mai multe is considerati smecheri...ce naiba, suntem in 2012, curve, curvari...is the same

| Nordic a răspuns (pentru WhiteLover):

Exact!

| Dariusuu a răspuns:

Au prea multi banii.

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLover a răspuns:

Aceeasi parere care o am de prostituate straight face

| Haiiipa a răspuns:

N-au treaba acasa.
Baietii se duc la curve pentru. ca :
Prietena este virgina si nu vrea sa intretina relatii sexuale pentru ca nu se simte pregatita or whatever
sau
pentru ca prietena nu le ofera ce le ofera curva.
Josnic! happy

| IngerG explică (pentru Haiiipa):

Sau pentru ca nu pot sa isi faca o iubita

| BuzaTron634 a răspuns:

Ils sont inteligentique.