| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de userul calupaianjen? Mi se pare amuzant big grin

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu cumva esti tu si vrei sa afli parerea celorlalti despre tine? In fine, nu stiu, prefer sa nu dau cu parerea despre o persoana daca nu o cunosc personal.winking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E intr-o masura, in masura in care iti plac glumele puerile usor vulgare.

| adi4ever a răspuns:

Pai daca e inregistrat de o zi crezi ca e amuzant? Suntem o gramada care suntem considerati amuzanti pe acest site

| Antonimu a răspuns:

Si mie dragabatting eyelashes da' nu prea mult big grin... adica impresia ca aproximativ cred ca nu stiu.

| Aerosmith a răspuns:

He he. Crezi ca esti amuzant?

| Spintecatorul a răspuns:

Ha ha, tu esti.

| 334499 a răspuns:

Genial tipu' :-&

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Habar n-am.Nu cumva esti tu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oh, da!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie toot mi se pare amuzant.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere de impresiewinking