| allexutza144 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care nu au terminat liceul dar au deja copii?

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Super nasol pentru ele. E greu sa ai un copil in general dar daca esti si la liceu, n-ai un venit din care sa-ti cresti copilul, e si mai greu. Si-au facut viata varza din nestiinta sau poate din prea multa incredere intr-un baiat care spune "facem fara prezervativ ca nu ramai sigur, am eu grija"si boul habar n-are ce face.

Răspuns utilizator avertizat
| Ginandros a răspuns:

Mie mi se rupe de religie, dar il consider pe Iisus Cristos un geniu! "Sa arunce primul cu piatra cel fara de pacat!" Genial spus, dupa parerea mea.

| SerenaSmiley a răspuns:

Cazuri nefericite, fete care nu au fost educate cum trebuie, s-au lasat prostite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna.
Au avut curajul sa duca sarcina la bun sfarsit.

| uNboRnx a răspuns:

Fete inteligente si responsabile se vede ca au capatat experienta in liceu pentru a il lasa pe gigel sa dea drumu la micii gigei in fofoloanca lor.

| OnuOnulică a răspuns:

O parere negativa... avand in vedere ca nu vor ajunge nimic in viata.

Răspuns utilizator avertizat
| fataaaa a răspuns:

Depinde de cauza:daca au fost violate Doamne fereste si au decis sa pastreze copilul, am o parere buna pentru ca nu l-au abandonat sau nu au avortat cum fac majoritatea, daca au fost naive si s-au lasat duse de nas, AM O PARERE FOARTE PROASTA!

| chazz a răspuns:

Scoala, familia, saracia, nu au educatie, nu o spun cu rautate, nu stiu ce sa faca. Familia nu se ocupa, scoala nu se ocupa.

| Mădălllinna a răspuns:

Eu zic sa nu ne dam cu parerea... Nu suntem in masura sa judecam!