| allexutza144 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care nu au terminat liceul dar au deja copii?

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Super nasol pentru ele. E greu sa ai un copil in general dar daca esti si la liceu, n-ai un venit din care sa-ti cresti copilul, e si mai greu. Si-au facut viata varza din nestiinta sau poate din prea multa incredere intr-un baiat care spune "facem fara prezervativ ca nu ramai sigur, am eu grija"si boul habar n-are ce face.

| OnuOnulică a răspuns:

O parere negativa... avand in vedere ca nu vor ajunge nimic in viata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna.
Au avut curajul sa duca sarcina la bun sfarsit.

| chazz a răspuns:

Scoala, familia, saracia, nu au educatie, nu o spun cu rautate, nu stiu ce sa faca. Familia nu se ocupa, scoala nu se ocupa.

| Mădălllinna a răspuns:

Eu zic sa nu ne dam cu parerea... Nu suntem in masura sa judecam!

| fataaaa a răspuns:

Depinde de cauza:daca au fost violate Doamne fereste si au decis sa pastreze copilul, am o parere buna pentru ca nu l-au abandonat sau nu au avortat cum fac majoritatea, daca au fost naive si s-au lasat duse de nas, AM O PARERE FOARTE PROASTA!

| SerenaSmiley a răspuns:

Cazuri nefericite, fete care nu au fost educate cum trebuie, s-au lasat prostite.

| Ginandros a răspuns:

Mie mi se rupe de religie, dar il consider pe Iisus Cristos un geniu! "Sa arunce primul cu piatra cel fara de pacat!" Genial spus, dupa parerea mea.

Răspuns utilizator avertizat
| uNboRnx a răspuns:

Fete inteligente si responsabile se vede ca au capatat experienta in liceu pentru a il lasa pe gigel sa dea drumu la micii gigei in fofoloanca lor.