| SweetAsCandy a întrebat:

Ce parere aveti despre fetitele astea de 12-13 ani care au deja prieteni (iubiti) de vreo 16 ani?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Despre ele nu pot sa am vreo parere.
Dar as putea sa-ti spun ce pare am despre parintii, tutorii si dascalii lor.
Cand faci un copil si-l arunci, rezultatele le vom plati cu totii.

| RyugaHideki a răspuns:

Ele nu stiu ce inseamna sa iubeasca si au fost. prost educate de catre tutorele lor. Din moment ce multe persoane au pe cineva aproape, ele cred ca si ele au nevoie.baietii de 16 ani pot sa le spuna ca e de bine.dar sa tina secret relatia lor asftel dragostea va dura mai mult sau prostii din astea.si dupa un an.o fac. Conteaza cum au fost educate. In ziua de azi chiar daca le spui ca nu este bine.ele sunt si vor ramane curioase mereu, sau cel putin pana isi dau seama ca ceea ce fac nu este deloc bine pentru ele si le-ar putea pune viata in pericol si s-ar mai si face de ras in fata la toti.

| Yaguar a răspuns:

Ele considera ca deja sunt mari, si pot sasi permita totul, iar mai peurma dupa ce mai cresc isi dau seama ce prostii au facut.

| FucktheSystem a răspuns:

Pot să zic că le vizualizez viitorul a cel puțin 3 din 4.
Oricum, treaba lor, măcar să nu populeze țara cu proști și să facă avort dacă e nevoie...

| MyFirstLove a răspuns:

Ce parere sa ai la 18 ani curve de rang inalt.

| Lore14785 a răspuns:

In primul rand se spune ca iubirea nu are varste.Nu pot spune ca ar fi asa si in cazul tipelor de 12-13 ani, dar nici ca avem dreptul sa le judecam. Fiecare om are propiile lui legi, fiecare face ce vrea.

| MyFirstLove a răspuns (pentru Lore14785):

Fiecare face ce vrea, am mai vazut eu si pe TPU la 13 ani o facut sex cu unu de 21 si acum regreta si vrea sa se omaore ca sa nu afle masa :O. nu judecam ne zicem parerea happy fie ea buna sau rea.

| Lore14785 a răspuns (pentru MyFirstLove):

laughingacela este un caz mai special. consideri ca toate fetele de 12-13 ani se gandesc la baieti? majoritatea vorbesc doar despre haine etc. nu cred ca a numi o persoana "cur*a" este intocmai normal pentru o persoana cu caracter care are un vocabular ...cat de cat normal.

| Gabryel98 a răspuns:

Niste oameni prosti

| Anonimul230 a răspuns:

Am o amica care a fost inv ara aceasta in Italia acolo a cunoscut un tip de 24 de ani, ea are 12-13 ani, acel baiat era ff timid, ea.este curva daca ii pot spune asa, face sex da rnu pe bani...cred ca pe apt sau pe canapeathinking, in sc se zice ca e maxim gaurita, peste tot.