| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a întrebat:

Ce parere aveti despre ganduri albe dar despre ganduri negre? ganduri albe este la prima pag si ganduri negre este la a doua pag de la comunitatea.rasp rep pls. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eu le respect si le apreciez foarte mult pe amandoua. Si pe GânduriAlbe http://www.tpu.ro/utilizator/prnu, si pe GânduriNegre http://www.tpu.ro/utilizator/yhva. Am si nominalizat-o pe GânduriAlbe pentru titlu de Expert TPU. Este de mai mult timp pe site si o vad foarte activa, inteligenta, echilibrata, rationala, prietenoasa si foarte utila comunitatii. Dar si GânduriNegre s-a remarcat in mod foarte placut. Da dovada de inteligenta si mult bun simt, ca si GânduriAlbe de altfel. Nu mai are nici ea (sper, sa nu gresesc, si sa fie un "el") foarte mult, pana ajunge printre cei mai activi si apreciati utilizatori al site-ului.
Sunt niste utilizatori de nota zece. Bravo lor!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu-mi fac pareri despre oamenii care nu-i cunosc, la fel cum nu ma flateaza complimentele de la niste straini si "sfaturile" unor adulti

| michaelj a răspuns:

Eu am doar ganduri roz, imi pare rau, n-am cum sa te ajut. sad

PS: How you doin'?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Eu le respect si le apreciez foarte mult pe amandoua. Si pe GânduriAlbe http://www.tpu.ro/utilizator/prnu, si pe GânduriNegre http://www.tpu.ro/utilizator/yhva. GânduriAlbe este de mai mult timp pe site si o vad foarte activa, inteligenta, echilibrata, rationala, prietenoasa si foarte utila comunitatii. Dar si GânduriNegre s-a remarcat in mod foarte placut. Da dovada de inteligenta si mult bun simt, ca si GânduriAlbe de altfel. Nu mai are nici ea (sper, sa nu gresesc, si sa fie un "el") foarte mult, pana ajunge printre cei mai activi si apreciati utilizatori al site-ului. Sunt niste utilizatori de nota zece. Bravo lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LolaKissTheGirl copiezi raspunsu si esti smechera? vai de capu tau de proasta.