| marialungu a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care e mai mica cu un an decat baiatul sau daca e mai inalta? nu rade lumea pe strada de ei?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Te intereseaza imaginea ta in societate sau il iubesti?
Daca tii mai mult la imagine, lasa-l.
Poate gaseste o fata cu suflet.

| Dash a răspuns:

Nu, de ce ar rade?

| AnGeL a răspuns:

Daca se iubesc cu adevarat nu v-a conta niciodata ce spune lumea
conteaza ce spune inima ta

| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca e mai inalta cu 10 cm sau 7-8 decat baiatul e putin cam.haios big grin insa conteaza ca ei se iubesc. daca e mai mica cu un an acest lucru e perfect normalstraight facestraight face de ce sa iti fie rusine Doamne fereste. as vrea sa fiu si eu mai mica cu un an decat pr meu.insa la noi e diferenta de 2 ani si eu totusi cred ca e prea marelaughing

| zuzu a răspuns:

Daca ei se plac. ce conteaza ce zice lumea? /raised eyebrows

| Elysssa a răspuns:

Mai da-o incolo de lume, e cea mai putin importanta! Voi sunteti pe primul loc.Nu va mai stresati atat! Iubiti-va ca e cel mai important!

| MyFirstLove a răspuns:

Da ce treaba au ei cu lumea? Daca ei doi se iubesc nu mai conteaza inaltimea, greutatea sau varsta. Tot ce conteaza ii ca se iubesclove struck

| CriSSa537 a răspuns:

Dupa parerea mea e bine ca o fata sa fie mai mica ca baiatul, cat despre inaltime...hmm baiatul sa fie mai inalt ca ea

| Aly07 a răspuns:

Este posibil sa rada sau sa barfeasca, dar numai in cazul in care se iubesc, iar tu nu ai precizat asta tongue. Daca aceste personaje principale se iubesc sau macar se plac nu vad de ce i'ar deranja. Sigur, la un moment dat le va pasa de ce vor spune ceilalti, dar trebuie sa creada in ceea ce simt si sa nu puna la suflet. Dragostea nu are varsta, inaltime, culoare si asa mai departe. Bafta Loredana happy

| OpenYourEyes a răspuns:

Si ce treaba au ei cu lumea? Ce ar trebui sa facem? Ce vrea lumea? Nici gand.Lumea rade lumea tace.Nu trebuie bagata in sema.

Numai bine. kiss