| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce parere aveti despre Orgasm sunteti Pro sau Contra acestei senzatii?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

PRO! Dar cu mentiunea ca este o stare complexa,, la care de obicei nu se ajunge usor - mai ales sexul Frumos! - si care, am atras atentia de multe ori!, este o posibilitate si un privilegiu! NU ceva obligatoriu, catre care sa tinzi, ca altfel n-ar fi ok!

Trebuie sa invatati sa va bucurati de toata gama de senzatii si trairi placute din contextul erotico-sexual, de la intentie, act/e, buze si pana la fantasticele maini, capabile sa genereze un tezaur de super Senzatii!

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Intrebarea ta, suna cam asa: " Calule.mananci ovaz? " Pai,nu are sens sa faci sex, daca nu are finalitate. Mai bine joci un fotbal, cel putin stii ca iti face placere,,

| IloveME a răspuns:

Sunt pro, mi se pare cel mai important intr-o partida se sex!

| just4amdb a răspuns:

Personal, consider orgasmul punctul culminant al partidei de dragoste/sex. Contra nu as avea de ce sa fiu, tuturo ne place senzatia, acum depinde si la care tip de orgasm te referi. Poate reprezenta momentul ejacularii sau chiar intreaga partida.
Oricum, degeaba ai un orgasm intens daca neglijezi preludiul si actul sexual in sine.

| MrThalium a răspuns:

Pro deoarece este ceva normallaughing

| deennutzza a răspuns:

Sunt Pro! Pai dc facem sex?
Ca sa ne simtim bine...Si cand ai orgasm inseamna ca te`ai simtit bine.Corect?