| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre sexul oral? Sunteti pro sau contra? Fundita love struck

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Pro, este absolut delicioslove struck

| andreeutzaa a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea deci nu vad ce ar fi rau in sexul oral.Sunt persoane care se scarbesc de asta, sunt persoane carora le place, altele care chiar si in 2011 in mai considera un tabo.

| anonimatus a răspuns:

Gretos

| DonAnonymius a răspuns:

Se numeşte sex oral.Şi dacă se respectă igiena sunt de acord cu el.

| yrk a răspuns (pentru DonAnonymius):

Da,si eu sunt de acord cu el dar cum a spus si donanonymius igiena trebuie respectata.