| Ady994 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile la distanta? Credeti ca rezista?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu rezista, am avut si eu relatii la distanta care una din ele a rezistat 5 ani...5 ani pierduti din viata

| Aleqa a răspuns:

Daca iubirea este mare si puternica, si persoanele la fel, iti dai seama ca rezista si ani de zile...
Si eu am una, vorbesc cu el doar prin mesaje si pe mess... Dar il iubesc si ma iubeste asa mult incat am astepta cat e nevoie ca sa ne vedem.

| ttyes a răspuns:

Eu sper ca rezista pentru ca si eu vreau sa-mi fac una(va rog raspundeti-mi si mie la intrebare tot la aceasta categorie)

| lavida a răspuns:

Salut....eu am o relatie la distanta si la mine a rezistat 6 luni pana acum, dar ne intelegem minunat asa ca cred ca va dura mai mult de atat...
cheia unei astfel de relatii este increderea combinata cu multa dragoste si rabdare, stiu ca este greu, dar daca iubesti nu ti cont de nimic ...succes

| Deea0419 a răspuns:

Buna si eu am o relatie la distanta. Daca sunt sentimente puternice intre voi, respect si incredere cu siguranta rezista la mine a rezistat 2 luni si o sa mai reziste:*

| Addeellinnaa18 a răspuns:

Daca iti doresti cu adevarat ceva si ti sincer la persoana respectiva, totul este posibil. Orice poate rezista daca iti doresti.

| LoveMrrrOrHateHer a răspuns:

Relatiile la distanta sunt niste rahaturi care nu rezista si nu poti avea incredere in persoana "de langa" tinehappy