| Parizzianu a întrebat:

Ce parere aveti despre sex la prima intalnire? E prea brusc? Dar simt ca si ea ar vrea dar nu cred ca de la prima intalnire voi ce spuneti sa-i dau cu tupeu sau sa am rabdare?

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat ambii parteneri se inteleg ca nu vor o relatie in adevaratul sens al cuvantului, ci doar o aventura, sex fara implicatii si obligatii, e in regula. Daca unul isi doreste o relatie, atunci e rau, fiindca relatia nu se va mai construi

| mona a răspuns:

Sexul de la prima intalnire nu face decat sa pari o persoana neserioasa

| KasdfghjNY a răspuns:

Daca vrea eu zic de ce nu, dar totusi daca vezi ca ezita nu o face, mai ales daca este mai mica! Pentru sex e timp, insa daca e sa se lege dragoste intre voi, va fi o mare diferenta!

| neutrino a răspuns:

Pai daca tu asta simti, ca fata doreste de la tine acest lucru, da-i cu tupeu dar si cu rabdare tot ceea ce doreste. Ai mare grija sa fie multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca ai putea sa dai peste o sifilitica

| caterinasmile a răspuns:

Sincer mie mi se se pare o provocare. Desi sunt o persoana spontana nu as incerca sincera sa fiu.

| DaniAdrian a răspuns:

Daca fata vrea si ea la randul ei, da logic, dar sa nu te astepti sa o iubesti sau sa ai incredere in ea, pentru ca genul acesta de fata e genul care vrea doar sa incerce ceva nou si sa experimenteze tot felul de noi intamplari.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Pai epinde de fata si de cat timp va cunoastetitongue la aletele le plac fac la altele nu. Daca vrei poti sa incerti asa usor sa vezi daca continua ea sau nu.

| 2AN7 a răspuns:

Da. daca ea vrea da!
Daca e prima intalnire poti sa o iei mai incet cu un sarut ceva. si daca tot continua CONTINUA big grin si tu! Ai inteles ideea smug; x!

| NoName16 a răspuns:

Parerea mea este sa astepti sa vezi ce fel de fata e. daca e una usuratica nu va avea niciun fel de problema.dar daca este o fata la locul ei sigur o vei supara si se va simti cam prost.