| JustStitch a întrebat:

Ce părere aveți despre oamenii care, fără inhibiții și fără orice urmă de retinere, discută despre sex, chiar și în locuri publice?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde și de tipul discuției. Dacă vorbesc acolo între ei fără a fi nevoiți și cei din jur să audă, nu văd o problemă.

| IamJoKeR a răspuns (pentru Adry05):

Crezi ca am putea discuta ai noi?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au ocupatie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e rau sa vorbesti despre sex in public atata timp ca se pastreaza o limita. Nu toata lumea face sex, ce e un asa mare secret?

| RAY a răspuns:

Am vazut azi noapte un film pe tema asta,cred ca in lipsa unui auto control devenim mai rau ca primatele,de exemplu in exemplu tau,daca sunt copii pe acolo sau tie nu iti place subiectul care si asa e intim trebuie sa il asculti,sunt contra, chiar nu ma intereseaza sa aud discuti despre sex in public, sa discute acasa sau intr-un loc unde e permis, desigur ca totul e subiectiv, dar de ce sa fiu obligat sa le aud, dar uni injura si de organele lor sexuale de ei ce mai spunem, i lasam si pe aia

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că sunt fără inhibiții. Sau fără decență.

| Sofer a răspuns:

Fiecare e liber sa discute orice.

| DarthNiger a răspuns:

Nu e normal desigur, astfel de lucruri se discuta numai in privat, nu in public sa auda toata lumea.

| 90210 a răspuns:

Eu asa vb cu proetele mele. Nu vad ceva rusinos, dar nici nu tipam sa ne auda toata lumea.

| Ana126890 a răspuns:

Mi se pare super, vreau sa cunosc cat mai multi