| vladucu30 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Este normal sa facem sau nu? Voi face-ti de fiecare data cand face-ti dragoste?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fiecare stabileste singur ce e "normal" si ce nu.
Cand e vorba de sex,stabilesc cei doi parteneri intre ei,fara amestecul vreunei terte persoane.
Mai exact, mai ales ce faci in pat, te priveste direct si personal, nu e subiect de discutie la o cafea.
Important este sa te simti implinit si fericit, nu jenat sau rusinat de ceea ce tocmai ai facut sau ti s-a intamplat.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Atat timp cat ti la o persoana de ce sa nu-i faci? mi se pare ceva normal, dar nu de fiecare data cand o faci si normal
tu crezi ca e la fel cum e in filmele alea pe care le vezi tu? laughing

| RAY a răspuns:

Cred ca doar asa ajunge femeia la orgsm asta e dovedit in multe cazuri asa ajunge cea ce e un lucru bun, vaginul e mai curat ca gura, vaginul e curat pentru ca se curata mereu asa ca nu poti nimic ca barbat, ca femeie poti face cancer in gat dupa un timp, acuma fiecare face ce vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sexul oral este pentru prostituate!
Este cel mai scarbos tip de sex!
Te pup!

| Public22 a răspuns:

Uneori. In pat trebuie sa faci orice ca sa-ti satisfaci partenera/partenerul. Da este ceva normal.

| xLexus a răspuns:

Pai daca o iubesti pe persoana respectiva nu faci sex oral... Dar daca e ceva de o noapte sau de doua poti sa ii oferi aceasta oportunitate pentru a te simti tu bine. Nu trebuie sa te intreseze de ea. PS: Tu sa fi fericit ce draculaughing))

| NicoleRaluca a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic in privinta asta, este normal daca si tu si el va doriti, daca nu simti nevoia asta nu trebuie sa o faci de dragul de a o face, nimeni nu te poate obliga sa faci ceea ce nu iti doresti.

| NicoleRaluca a răspuns:

Scuze,ea

| vladucu30 explică:

Mersi pentru raspuns, ai dreptate, insa nu cred/ca va zice cineva aici daca a facut sau nu

| greece12 a răspuns (pentru vladucu30):

E logic, intimitatea se autoimpune, nimeni n-o va transforma in stire pe net, de altfel nu stiu cui i-ar folosi.
Pentru asa ceva, cauta can-can-urile din mass media...

| vladucu30 explică:

Aha,buna si varianta ta lexus