| keybyeTeQuila a întrebat:

Ce parere aveti despre un iubit tigan? e bine sa fii cu el? sau nu?

19 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Nu e bine. Ciorile cu ciorile, romanii cu romanii.

| Holocaust a răspuns:

Cunosc un caz, cu o tipă ce era într-o relaţie cu un rrom.Cum au ajuns ei doi unul lângă altul nu ştiu.Se "iubeau",credea că era diferit de restul, era educat, toate bune şi frumoase până când a lăsat-o însărcinată şi a plecat.
...Aşa că, dacă tu crezi că există excepţii, mai gândeşte-te o dată.

| extream a răspuns:

Nu, in nici un caz, romani nu trebuie corciti cu tigani.

| Elvina a răspuns:

Daca tie iti place si el te iubeste de ce sa nu fii cu el. Faptul ca e tigan nu insemna nimic. Dragostea ar trebui sa treaca peste barierele culturale.

| Giulia97Anna a răspuns:

Adevarul este ca sunt si tigani de treaba dar mai putini, deci eu iti spun sa-l cercete-zi mai de aproape, sa vezi din ce familie face parte daca sunt niste romi de treaba, muncitori, educati si dupa aceea vezi si tu ce faci

| RrEe4 a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi cu el fiindca cand te vei desparti de el va deveni gelos si te va urmari tot timpu.Nu iti va da pace.Ciorile dreq.Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu văd care ar fi problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine esti nebuna! straight face

| LostInBubble a răspuns:

E om? Eu cred ca da! happy
Nimeni nu e la fel asa ca, knock yourself out!

| Differentx13 a răspuns:

Dacă tu îl iubești, e okay happy toți suntem oameni până la urmă, nu e vina lui că s-a născut să fie rrom :].

| ZiZan a răspuns:

Ce intrebare de om rasist happy

| Ruffneck a răspuns:

Daca va iubiti e bine, nu conteaza daca este "cioara" cum spun unii, ma pis pe voi de rasisti (nu, nu sunt negru)
Get a gun and shoot yourself :

| Neinteresantul a răspuns (pentru Ruffneck):

Pisa-te pe gura ta. Tiganii nu sunt oameni, sunt animale salbatice.

| Ruffneck a răspuns (pentru Neinteresantul):

Nu mai bine ma pis pe mamicuta ta?batting eyelashes

| florina549876 a răspuns:

Oo nu mai bine un mos decat un tigan. ciorile sunt infecte si proaste

| ChayFanSan a răspuns:

Nuuu, vezi ca li-se ia culoarea pe tine si o sa stie toata lumea...ce e cu-ntrebarea asta pai daca tii la el conteaza ce e?

| eLleeenna a răspuns:

Acum ceva timp am fost cu un tip foarte dragut, dar cand iesieam afara cu el si cu prietenii lui ei mereu radeaude numele lui de familie si eu nu stiam de ce. Pana la urma mi-a explicat ca provine dintr-o familie de tingani. Faza e ca nu semana deloc cu unul, se comporta ca un om normal si se comporta foarte frumos cu mine. Sfatul meu este sa nu tii cont de originile lui, ci de personalitatea sa.

| Frogul a răspuns:

Pai cat timp va iubiti nu prea conteaza culoarea pielii..tot om e!

| bengy a răspuns:

Si eu mi-am lasat prietena insarcinata si am plecat din tara.devil si nu`s tigan. sadar se poate intampla oricui. sfatul meu e sa mai astepti,, sa vezi bine ce fel de persoana e si ce caracter are. apoi incearca sa gandesti mai intai cu mintea, dupa aia cu sufletu