| SkullCandy00 a întrebat:

Ce parere aveti despre un tip de 1.75m si 75kg. Fara jigniri! Ofer funda!

7 răspunsuri:
| xCrazyGirl a răspuns:

Pentru a fii ''atragator'' pentru fete ar trebui sa ai macar 65 kg. Good lucky

| Moon4Lord a răspuns:

Pai cu cat esti mai intalt e mai bine big grin

| ioanaa25 a răspuns:

Pao cred ca e un pic grasut acum depinde. Prietenul meu de exemplu are aceles kilograme ca si mine dar pe langa mine are o talie mult prea mica si nici eu nu sunt grasuta dar nici fotomodel subliniez ca are patratele si face sala. Ideea e ca depinde de organizmul fiecaruia.

| FearIsALiar a răspuns (pentru ioanaa25):

Deci de cand cu "pao" si "aceles" lb.romana a devenit mai usoara, pararea mea. Apropo la 1.75 75kg esti putin cam grasut dar conteaza ce-ai in suflet.

| AndreeAnDrEyUtZa a răspuns:

Avand in vedere ca e inalt, kg nu sunt asa de vizibile deoarece oasele si muschii cantaresc destul de mult la un baiat.winking

| Alex593 a răspuns:

Ne... Trebuie sa iti placa... nu conteaza marimea..inaltimea si kg.winking Daca iti place iti place happy

| SkullCandy00 explică:

Ma e vorba despre mine laughing!
Numai spuneti ca daca iti place iti place sau ceva de genu' laughing