| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac pentru a scapa de cosuri? am incercat cu zynerit dar nu prea se vad schimbari, sau prea putine. ma puteti ajuta voi cu ceva tratamente naturiste sau orice altceva?

4 răspunsuri:
| cristi_3894 a răspuns:

Singurul tratament care functioneaza cu adevarat este Roaccutanne. Daca iti faci analizele cum trebuie si ai grija nu ti se va intampla nimic in afara faptului ca ti se vor usca putin buzele, dar aceasta poate fi evitat prin folosirea unui strugurel.
In rest nimic altceva nu prea merge.

| Azµre a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata cu un sapun care are un ph neutru e bine sa te speli cu apa rece nu cu apa calda deoarece apa calda deschide porii. Cand te stergi incearca sa tamponezi nu sa stergi pur si simplu palpezi cu prosopul fata incearca sa numai pui mana pe fata pe timpul zilei. Cauta la farmacie Cutaden daca se mai fabrica daca nu ai putea incerca cu Mibazon, si da Mibazonul este pentru animale il gasesi la farmacia veterinara se da in strat subtire pe cosuri de preferat seara, este destul de bun la mine a mers. Mibazonul contine Tretraciclina, Eritromicina si sulfat de Neomicina.

| ScoobyDooIsBack a răspuns:

Sex-ul e cel mai bun tratament!

| Plamada_Daniel_1997 a răspuns:

**** de cioara cea mai buna reteta