| Strawish a întrebat:

Fundă! Hei TPU. Mă poate ajuta cineva cu câteva sfaturi? Cum pot scăpa de coşuri? Am coşuri până şi pe umăr. Tratamente naturiste, care se pot face acasă? Mulţumesc!

6 răspunsuri:
| Strawish explică (pentru Antonica):

Îmi spune; " Ne pare rau, in timpul procesarii cererii tale, am intampinat o eroare. Te rugam sa ne contactezi pe adresa de suport si sa ne detaliezi actiunea care a generat eroarea. "

| nicolaiebalaie a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un dermatolog
sa se uite mai bine la cosuri si apoi sa iti deie un tratament corespunzator!

| niko412 a răspuns:

Eu de cateva zile ma dau cu http://www.google.ro/......tp?/imgres si au inceput sa imi treaca

| Tiaa a răspuns:

Cel mai simplu, te clatesti cu apa bine, in 2 zile ai scapat.