| Sara2 a întrebat:

Ce poti face daca esti toata viata condamnat la suferinta in dragoste? sad

14 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Sa cauti dragostea in alta parte, poate la un partener de acelasi sex

| RoCkKiD a răspuns:

Sa scrii poezii, a mers la o generatie de romantici la tine de ce n-ar merge

| MaStErShOt a răspuns:

Sa incepi sa ai o relatie serioasa cu mana ta dreapta. Va fi unicul tau prieten.

| Nickname1890 a răspuns:

O sa-ti treaca stai linistita

| Demonull a răspuns:

Sex

| Ichnat a răspuns:

Sa-ti continui viata cu zambetul pe buze! happy

| MariusF23 a răspuns:

Mananca o banana. Te vei simti mult mai bine.

| Keith a răspuns:

Nu fii asa dura cu tine, nu exista asa ceva, nu poti fi condamnata la suferinta toata viata, in momentul cand vei avea 80 de ani atunci sa te gandesti ca ai fost si esti condamnata dar pana atunci, traieste-ti viata asa cum e, esti tanara, pentru ca vei gasi baiatul care sa te merite cu adevarat numai daca vrei sa mergi mai departe normal si sa nu te limitezi la ala care te-a facut sa suferi.Bafta! P.S. Lasa pesimismul!

| xanderblackx a răspuns:

Sa bei spirt. Sa-ti dai foc. Sa te arunci de la 10. Tu vorbesti serios? Condamnat la suferinta in dragoste? Iarta-ma, dar dmpdv doar cei slabi pot spune asta, serios. Daca esti baiat, frate esti barbat, bea un pahar, baga-ti maine e o alta zi si asta este. cauta alta mai buna. Daca esti fata, ia-ti cea mai buna prietena la shopping, invit-o sa doarma la tine, povestiti-va si injurati barbatii de mama focului toata noaptea, beti ceva. maine e o noua zi, cauta pe altu' mai bun. intotdeauna exista unul. capu' sus, numai bine

| hotdesire a răspuns:

Cati ani ai? sigur esti tanara ca toti de aici. Ai toata viata in fata sa fi fericita.
De ce suferi?
Si unde dragoste nu e, poti face sex. Te descarci si te simti fericita dupa ce ai orgasm.

| DOARoVIATA a răspuns:

Nu o lua asa tragic pentru fiecare exista persoana perfecta eu am gasit-o doar ca ea nu ma gasit pe mine blushing o cheama fata de la pagina 5

| xanderblackx a răspuns (pentru DOARoVIATA):

Intotdeauna o placere pe care te poti baza laughing bafta

| DOARoVIATA a răspuns (pentru xanderblackx):

Clar poate imi dai si funda pentru sinceritatelaughing

| Alesssiiia a răspuns:

O sa vina si vremea fericirii tale, asa eram si eu, pana cand mi-a iesit el in cale love struck