| ionicaadel a întrebat:

Ce prezervativ îmi pot alege pentru un penis de 16cm si circumferința de 14cm? Va rog să scrieți modelul de prezervative (de exemplu Durex Intense)

5 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

La asa circumferinta nu mai ai nevoie de prezervativ rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns:

Mai avea putin si era pătrat. Cu ce drk ti-ai masurat circumferinta?
Nu-ti dau de gandit masurile apropiate?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o importanta marca prezervativului, ci numai masura lui!
Cumpara mai multe masuri de prezervative si incerca-le acasa pe penisul erect, trebuind sa intre foarte greu pe penis, fiindca trebuie sa stea foarte strans si intins pe penis, fara sa faca cute sau pliuri, fiindca atunci fiind larg se rasuceste pe penis in timpul sexului, pana se rupe si poti lasa fata gravida.

| Crackman a răspuns:

Te duci la fermier și îți dă el ce are acolo pentru cai ca ești gros

| maphiotul a răspuns:

Circumferinta de 14?
Mai greu laughing
Poate 4