| AndreeLina a întrebat:

Ce rezulta cand un baiat te saruta si apoi nu mai vorbeste cu tine cateva zile?

17 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Poate s-a rusinat.

| EnvyU a răspuns:

O fata care tanjeste dupa el.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Teo fraierit, a obtinut ceo vrut, acum nu mai are nevoie de tine

| Seby90 a răspuns:

Schimb de fluide corporale.

| h3r a răspuns:

Înseamnă că...s-a jucat și acum te evită el, pentru a nu-l stresa tu pe urmă.
Ceea ce și începi să faci.
Lasă-l că e copil nesimțit, altă dată nu te mai lăsa la toți.

| AndreeLina explică (pentru h3r):

Nu am vrut deloc sa ma las, l-am si rugat sa imi confirme de ce vrea sa ma sarute

| h3r a răspuns (pentru AndreeLina):

Tu asta ne-ai spus...
Nu mai vorbi cu el, n-are rost.
E un trecător.

Vei avea parte de alt sărut, care să merite atenție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca-i un nesimtit, aia inseamna, nu te merita, se joaca cu dragostea ta si nu-i bine, da-i papucii.
Te pup!

| Dragonfly6 a răspuns:

A ramas socat. Lasa-l sa isi revina.

| 26Geo a răspuns:

Pai i-ai raspuns la sarut?

| AndreeLina explică (pentru 26Geo):

Nu prea

| 26Geo a răspuns (pentru AndreeLina):

Pai daca nu i-ai raspuns la sarut inseamna ca nu-l placi si el si-a dat seama de asta.De aceea se poarta asa cu tine, el te place si de aceea te-a sarutat.Acum ca stii, ce vei face?big grin

| AndreeLina explică (pentru 26Geo):

Voi astepta sa imi scriehappy

| 26Geo a răspuns (pentru AndreeLina):

Pai daca e suparat pe tine si nu te evita, cum vrei sa iti mai scrie? Eu zic sa te duci la el si sa vorbesti cu el si sa vorbesti despre chestia asta.Sau o intrebare si mai importanta, cine e persoana aia si daca te-ai vedea cu el intr-o relatie?

| Blu3Smyle a răspuns:

Nu stiu un cazul meu poate ai facut tu ceva gest gresit si el a inteles ca nu ti-a placut sau ceva si de aceea nu mai vorbeste cu tine dar du-te la el intra in discutie cu el si daca tot asa dai un cont si zii ceva dragut! Succes.

| LlamaWSS a răspuns:

Ca nu i-o picat bine. Glumeam laughing.

Nu mai vorbeste deloc sau nu incepe el o discutie cu tine? Nu va inteleg mult va doare-n pasarica daca uitam si noi sa va spunem cat de frumoase sunteti o zi. Dar s-ar putea sa gaseasca pe alta. stiu si eu.

| AndreeLina explică (pentru LlamaWSS):

Nu mai vorbeste deloc