| Catu34 a întrebat:

Ce sa fac? Am fost cu un baiat o luna si m am culcat cu el apoi mi am dat seama ca el asta urmarea de fapt. Acum prietena lui spune ca sunt o usuratica ca se culca el cu mine cum are chef. Da el a fost al doilea baiat cu care m am culcat si el de fapt inca e gelos daca in discoteca ma vede dansat cu altii. Ce revers a le dau?

7 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Ce treaba mai are cu tine daca are alta prietena, nu e norma sa iti gasesti si tu un prieten doar al tau nu unul care trebuie sa il imparti, nu ii mai baga in seama si vezi-ti de viata ta

Răspuns utilizator avertizat
| Edeline a răspuns:

In primul rand gandeste-te la tine nu la ei.sa te culci cu un baiat dupa o luna de relatie..cam este un act pe care numai fetele usuratice il fac.respecta-te mia mult din punctul asta de vedere! nu te mai oferi asa repede oricui! altfel chiar toti vor spune de tine ca esti panarama nu usuratica.

P.S nu ii baga in seama. ignora-i! ei fac asa si ca sa te amageasca

| Casssy a răspuns (pentru Edeline):

Niciun baiat nu asteapta mai mult de o luna de zile fara sa te culci cu el. In cel mai bun caz te inseala la greu...

| Edeline a răspuns (pentru Casssy):

Baietii care fac asta stau cu tine doar ca sa se culce cu tine si atat! un baiat care te iubeste cu adevarat, te asteaptahappy pentru ca te respecta

| Catu34 explică:

Pai nu stiu adica din cauzea ei toti au o parere proasta despre mine...ar trebui sa le dau un revers ceva sau ce sa fac?

| Catu34 explică:

Da stiu...dar tocmai eram vulnerabila in momentul acela. Acum nu stiu ce sa mai fac sunt foarte derutata.