| Catu34 a întrebat:

Ce sa fac? Am fost cu un baiat o luna si m am culcat cu el apoi mi am dat seama ca el asta urmarea de fapt. Acum prietena lui spune ca sunt o usuratica ca se culca el cu mine cum are chef. Da el a fost al doilea baiat cu care m am culcat si el de fapt inca e gelos daca in discoteca ma vede dansat cu altii.
PS: tatal lui azi mi a dat sms si mi a spus sa il sun ca nu mai e cu aia si vrea sa vb despre rel noastra. cand l am sunat nu mi a raspuns ce sa cred?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca o femeie care se culca cu primul venit va fi tratata ca o usuratica. Nu are cum sa vrea o relatie cu tine, nu ai relatii serioase cu femei care cedeaza oricui, oricand, oricum, care fac sex cu cine le vrea, fara sentimente, fara implicare.
Daca vrei sa fii respectata, trebuie sa te respecti tu insuti. Nu te culca cu oricine te vrea, o sa ajungi in curand sa nu te mai vrae nimeni. Fa dragoste cu barbati pe care sa-i iubesti si sa-i respecti, cu care sa ai o relatie stabila, bazata pe sentimente adevarate (care nu apar in cateva saptamani ci in luni bune). Daca o sa te respecti, vei fi respectata.

| Maryse a răspuns:

Poate isi bate joc de tine. Mai incearca totusi sa il suni.

Răspuns utilizator avertizat
| 010101012 a răspuns:

Fata, nu-ti irosi timpul cu pier de vara ca astia. Treci mai departe si lasa-l in urma. Chiar daca el se mai gandeste la tine, tu mai ai sentimente pentru el? Gandeste-te bine la intrebarea asta

| Catu34 explică (pentru 010101012):

Daa mai am sad chiar a fost ceva waaaww....inainte sa fiu cu el am fost cu un baiat aproape un an si cu el am facut-o prima data...cu el a fost a doua oara si cu toate astea nu am tinut la fostul cum tin la el

| AngelBoy a răspuns:

E a 4-a oara cand spui aceleasi chestii!

| JusstTymo a răspuns:

Nu esti o usratica dar la baieti (chiar si eu)asta e cv normal deci nu te mira
da oricum nu ar trebui sa maistai cu baiatul ila pentru ca te foloseste ca pe un vibrator fara baterii