| Pufoseniieee a întrebat:

Ce sa fac daca eu plac un baiat, si el ma iubeste pe mine si e intr-o relatie cu altcineva, iar si pe aceea o iubeste?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E bine ca doar il placi,esti la inceput si te poti desprinde usor.
Cauta un altul,pentru care sa fii unica si care sa fie numai al tau,sincer si iubitor!
Nu ai nici o nevoie sa te incurci cu un baiat neserios,care nu-si respecta nici partenera,nici pe el insusi, nici pe tine.
Crezi ca daca, printr-o minune, isi lasa iubita "oficiala" si e cu tine, n-o sa-ti faca la fel?
Fereste-te de incurcaturi si fa-ti viata simpla si frumoasa.
Pentru ca poti!happy

| neutrino a răspuns:

Nu poti decat, daca iti place, sa stai la coada si sa astepti, si sa speri, ca va rasari soarele si pe strada ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare aiurea sa zici ca iti iubesti partenera si ina celasi timp sa iubesti si o alta fata. Eu cred ca-si cam bate joc de tine sau de iubita sa. Mai bine ti-ai vedea de treaba si ai gasi pe cineva singur care sa te iubeasca doar pe tine ca in Romania haremul nu e legal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste doar ca sa te "iubeasca", dupa ce te-a "iubit" nu te mai iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l lasi si sa te concentrezi pe altceva.

| Buutu a răspuns:

Dacă e turc e posibil să o iubească și pe ea, dar oricum nu e normal.
Există un lucru și nu l-am spus eu "Pentru dragostea/iuberea adevărată faci orice" deci dacă te iubește pe tine va renunța la ea în cel mai scurt timp, dacă nu te va tot minți că o va face.

| ByCats a răspuns:

El trebuie sa aleaga pe care o iubeste mai mult tu nu esti marioneta lui!