| floaredeprimavara a întrebat:

Ce sa fac? exista un baiat in clasa pe care-l plac toate fetele, si el ma place pe mine (mereu unde as fi si el este acolo, cand vorbesc cu cineva atunci vine si el acolo si vorbeste si el, in ora mereu se uita la mine.) si maine e ziua lui (sunt sigura ca va veni la ora de dirigentie maine cu suc, prajituri etc) si imi este frica ca o sa inceapa sa ma serveasca pe mine, sau sa-mi zica nu stiu ce fel de chestii... ajutati-ma pls pls pls! ce sa fac? ce sa-i spun? cum sa ma comport cu el? fundA!

Răspuns Câştigător
| ccriss a răspuns:

Pai in primul rand nu ne-ai spus daca si u il placi sau nu... ureaza`i la multi ani si atat

| floaredeprimavara explică (pentru ccriss):

Daca fiecare fata il place, cum sa fac eu exceptie?

| ccriss a răspuns (pentru floaredeprimavara):

Paii lasa-i niste like`uri incerca sa vorbesti cu el uita-te si tu intesc la el lasa-i impresia ca si tu il placi poate asteapta doar un semn

3 răspunsuri:
| floaredeprimavara explică:

* si cu celelalte fete se comporta foarte obraznic! mereu in fiecare clipa de exemplu daca sunt in clasa atunci el scoate tot felul de sunete, ii sperie pe celelalte fete, cateodata le mai loveste (din joaca) dar pe mine niciodata! sau de exemplu cand data trecuta eram pe coridor si vorbeam cu celelalte fete el incepe sa alerge in fata mea cu un alt baiat...eu am intrat dupa aia in clasa, intra si el si incepe sa alerge acolo! si se uita asa mai intens la mine, eu nu stiu ce sa fac! pana cand va merge asta? i-am gasit contul de facebook (deoarece avem niste prieteni comuni, colegi de clasa) si cand scriu eu pe facebook, si el exact in acelasi timp scrie, data trecuta cand am publicat niste rezultate cu ceva teste pe facebok si el aceleasi a publicat!