| Mirabell a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai gandesc la un baiat?

Răspuns Câştigător
| mystik a răspuns:

O situatie destul de neplacuta, dar nu e sfarsitul lumii.
umple-ti timpul cu activitati care-ti solicita si capteaza atentia.asculta muzica vesela; iesi mai des cu prietenii; nu sta prea mult timp singura si fara activitate; schimba-ti look-ul si cumpara-ti cateva haine noi; mergi la sala si fa sport; vei cunoaste multi oameni noi si vei avea ce vorbi. dar nu povesti despre relatia ta anterioara pentru ca vei alimenta durerea din sufletul tau.
nu plange ca s-a terminat, bucura-te ca s-a intamplat. multa bafta

4 răspunsuri:
| nely19 a răspuns:

Inlocuieste`l cu alt baiathappy:*

| Rihanna a răspuns:

Pai.nu are nici un rost sa te gandesti la un baiat.si eu m-am despartit de prietenul meu cu care am stat 9 luni saptamana trecuta.insa sunt f bine.desi il iubeam enorm si el la fel.sunt ok si stii de ce? pentru ca stiu ca nu merita.tot timpul e aceeasi poveste. te indragostesti, e frumos, esti in al 9'lea cer.si odata si'odata tot se termina.suferi,plangi.si peste ceva timp(depinde de destin) apare alt baiat care te face sa visezi.si il uiti pe precedentul.asa ca nu are nici un rost, in loc sa te gandesti la el, iesi, distreaza'te si stai linistita, o sa vina altul, baieti nu sunt oh go on bafta >big grin

| Horyka a răspuns:

Un singur raspuns am la intrebarea asta TE SINUCIZIII!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti gasesti o fata