| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa nu ma mai gandesc la un baiat?

5 răspunsuri:
| Anytsa a răspuns:

Cum poti sa nu te mai gandesti la un baiat? Pur si simplu, incerci sa ai alte ocupatii, iesi cu prietenii, uite'te la televizor...si altele.

| DiukOAlta a răspuns:

In primul rand, nu poti! Incearca sa rezolvi problema asta.Doar asta poti sa faci!

| Dani1509 a răspuns:

Te gandesti la mai multi baieti tongue

| Claude7 a răspuns:

Sincer, e greu, iti trebuie activitate intensa, cand vii acasa, sa cazi lata in pat si sa nu-ti mai pese de nimic.

| VasyJohn a răspuns:

Pai hai la o cafea sa t mai destinzi, mai discuti si cu altcineva si o sa-l uiti