| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai am emotii inainte sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine, nici macar pe mess n-am tupeu si acolo poat sa zic orice, inainte aveam mai mult ma dadeam la fete si le-am si intrebat adica pe una si nu a vrut sa fie cu mine si de atunci m-am descurajat nu mai am tupeu sa fac nimic

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Doamne, urăsc baieţii care intreabă "Vrei să fii cu mine?"
Asta vine de la sine frate, nu printr-o intrebare stupidă!

| voineamario a răspuns:

Salut, si eu am trecut prin asa ceva ca tine am intrebat o data o fata de care imi placea m-a refuzat iar apoi nu am mai avut tupeu nici sa misc. Daca gasesti un prieten foarte bun te poate ajuta cand vine vorba de fete(sa te ajute sa va combinati), eu am reusit in urma unei conversatii cu fata de care imi place si acum suntem impreuna, cum spune si BiaSprs nu trebuie neaparat sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine pur si simplu vine de la sine daca exista atractie reciproca