| Miruna1994 a întrebat:

Ce sanse sunt, daca am avut lichid seminal pe mana uscat de vreo 30 de minute pe mana si m-am "mangaiat" in zona intima fara sa introduc vreun deget, sa raman insarcinata?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nicio sansa sa ramai insarcinata

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
stai linistita, nu se intampla nimic. sperma nu mai e "viabila" in contact cu aerul.
O zi bunahappy

| Danysan a răspuns:

30 sua mai mult e destul ca sa se termine efectu deci stai calma -Daca era mai putin puteai sa te agiti -Si gandeste-te la faptul ca nu ai introdus nimic acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0% sanse, se stie ca sperma in contact cu aerul nu mai are activitate

| Danysan a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vb vecine -ia mai gandeste-te -Vezi ca tine in mediu sau mai bine zis dupa ejaculare cam 3 minute -poate si 5. Si depinde si de potenta si calitate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danysan):

Te-a intrebat cineva cat e ceasul sau asa ai prostul obicei de a ta baga in seama singur?

| Violente a răspuns:

Ce întrebări, Doamne.
Ai o varstă la care trebuia să fi cunoscut deja toate metodele și momentele în care poți rămane însarcinată.
TREBUIE SĂ AI UN CONTACT SEXUAL NEPROTEJAT PENTRU A RĂMANE ÎNSARCINATĂ!

| Hαppiηеss a răspuns:

Nu exista nici o sansa, stai linistita, nu avea cum sa ajunga spermatozoidul acela in vaginul tau pana la ovare.

| Miky1 a răspuns:

Nimic

| rustledmyjimmies a răspuns:

Destul de mari.

| Miruna1994 explică:

Mai intai invata sa vorbesti si apoi exprima-ti punctul de vedere in legatura cu inteligenta mea. Eu stiam ca sperma in contact cu aerul nu mai are activitate pana dupa 24 orewinking. Ce mili secunda? Consider ca aceste treburi difera de la barbat la barbat, asa ca...