| Alii19 a întrebat:

Ce se intampla daca nu urinezi după un contact sexual? Sau intre

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care primul act sexual se finalizeaza cu ejaculare, in acel caz in mod absolut sigur ramane o anumita cantitate de sperma in uretra penisului. Daca dupa ejaculare NU se produce urinarea prin care sa fie eliminata din uretra resturile de sperma existente, in acel caz daca in urmatoarele 1-3 ore este intretinut un eventual act sexual neprotejat in mod sigur din uretra se va scurge in vagin o cantitate de sperma mai mult decat suficienta pentru a lua nastere o sarcina. Multa sanatatE!

| gheorghe699 a răspuns:

Sunteti grozavi cu urinatul, fratilor, urinati cand va vine, cand va scapa, ce nu va puteti *** daca nu urinati? aveti prezervativ este suficient... daca nu luati urinat gold

| Spliffwizard a răspuns:

E recomandat sa urinezi dupa contact sexual pentru a elimina eventualele bacterii. Nu cred ca se intampla nimic daca nu o faci, dar ar fi bine sa o faci totusi laughing)