| Swe3tGirl a întrebat:

Ce se intampla daca o fata se masturbeaza atat timp cat e virgina?

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu se intampla nimic, o sa se simta ca in al9lea cer ahhlove struck e ceva minunat masturbarea:d

| Romancutza a răspuns:

Se dezvirgineazawinking

| Blondamea a răspuns:

Se dezvirgineaza atat tot

| morena a răspuns:

Isi pasteaza virginitatea in continuare! Nu pune botul la aluziile nesarate al unor aroganti!

| Sonny_5515 a răspuns:

Depinde de ce masturbare are. daca are o masturbare intravaginala se dezvirgineaza, daca are o masturbare extravaginala este tot virginahappybig grin

| 13Denisa a răspuns:

Daca iti introduci degetul este posibil sa te dezvirginezi, depinde de elasticitate himenul tau(cat este de flexibil). Daca nu intradoci degetul nu se intampla nimica...happy