| Puffy_1082 a întrebat:

Daca o fata se masturbeaza aceasta mai este virgina?

Răspuns Câştigător
| lplostonyou a răspuns:

Da si nu. Daca ai introdus ceva in vagin cand te masturbai si s-a rupt membrana atunci nu mai esti virgina, dar daca nu te-a f***t nici un baiat pana acum, atunci mai esti.

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Atata timp cat nu intretine relatii sexuale este clar ca este virgina acum depinde daca isi introduce degetul riscand astfel ruperea himenului, iar daca acesta se rupe primul iubit clar nu te va crede ca erai virgina

| shtephie a răspuns:

Teoretic este, dar practic nu! happy

| Dan a răspuns:

Se poate sa se infecteze daca umbli cu mana murdata sau cu obiecte. Te sfatuiesc sa ai grija cum umbli in zona genitala. Noroc!

| sufletranit_5626 a răspuns:

Da mai esti virgina... daca faci sex cu prietenul nu mai esti virgina

| Puffy_1082 explică:

Hei am zis o fata nu eulaughing

| Stefania . a răspuns:

Se spune ca esti virgina pana in momentul cand faci sex cu penetrare.